Strony internetowe Powiatu Chrzanowskiego Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego - Powiat Chrzanowski Powiat Chrzanowski

Czasowe zamknięcie przejazdu pod wiaduktem kolejowym w Chrzanowie.

2017-05-19

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie informuje, że  dniu 19/20 maja 2017 r. wystąpi czasowe zamknięcie przejazdu pod wiaduktem kolejowym w Chrzanowie łączącym ul. Sienną i ul. Podwale. Przewidywane godziny zamknięcia to noc 19/20 maja 2017 r. od godz. 24.00 - 4.00 rano (piątek/sobota)

 

Informacja uzyskana z Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.

Proponowane objazdy dla samochodów osobowych:

-          Jadąc ul. Sienną od al. Henryka skręt przed wiaduktem w lewo w ul. Świętokrzyską i następnie w prawo (pod wiaduktem) na ul. Podwale.

-          Od strony ul. Podwale  dojazd przez DK 79 (ul. Krakowska, ul. Garncarska, ul. Śląska) następnie ul. Oświęcimską.

Proponowane objazdy dla samochodów dostawczych i ciężarowych:

-          Aby dostać się na ul. Podwale: dojazd ul. Oświęcimską w Chrzanowie w kierunku ul. Powstańców Styczniowych, następnie ul. Astronautów w Żarkach, przy sygnalizacji świetlnej skręt w lewo na DW780, a później ul. Borowcową w Chrzanowie do ul. Podwale.

-          Chcąc dojechać do ul. Oświęcimskiej z ul. Podwale w Chrzanowie należy się kierować ul. Borowcową do DW 780, skręt w prawo w kierunku Żarek, następnie przy dojeździe do sygnalizacji świetlnej kierunek prawo  w ul.  Astronautów w Żarkach, dalej dojazd prosto ul. Powstańców Styczniowych w Chrzanowie do ul. Oświęcimskiej.